Доставка товарів в Україну як працює

У нашій країні все більш популярним стає онлайн-шопінг, тобто замовлення товарів через інтернет з доставкою на поштове відділення або кур’єром. Це дійсно зручно, адже можна здійснити та оплатити покупку зовсім не виходячи з дому. Проте, далеко не всі українці знають, що купувати речі в закордонних магазинах так само просто, як і в українських. Сьогодні корисний жіночий портал 90-60-90 розповідає про всі особливості оформлення та доставки замовлень з інших країн.

Міжнародна доставка до України, як оформити?

Оформлення покупки з магазину за кордоном

Отже, за кордоном існує безліч трендових інтернет-магазинів, які пропонують оригінальні речі за вигідними цінами. А ще, вони постійно проводять розпродажі, пропонують цікаві акції, тощо. Це означає, що можливо купити модний та стильний одяг, аксесуари, або інші товари за нижчою ніж в Україні вартістю, або ж знайти дійсно ексклюзивні речі, які відсутні в наших магазинах. Про найпопулярніші онлайн-шопи ми розповімо трохи згодом, а зараз мова піде про оформлення та доставку замовлення.

У цьому нам допоможуть міжнародні компанії-перевізники, які пропонують зручні сервіси для оформлення доставки. Загалом, їх у нашій країні чимало, проте найвищою популярністю користуються Meest Express та Нова Пошта Глобал. Який принцип їх роботи? Все дуже просто:

  1. Ви реєструєтеся сайті компанії та створюєте власний кабінет.
  2. Обираєте країну, з якої необхідно доставити товар.
  3. Отримуєте адресу та інші реквізити складу в цій країні.
  4. При покупці товару в закордонному магазині вказуєте адресу складу та ваш ідентифікатор.
  5. Оплачуєте товар та вартість його доставки на склад.
  6. У власному кабінеті на сайті перевізника вказуєте номер українського відділення, або власну домашню адресу куди необхідно доставити товар.
  7. Оплачуєте вартість доставки в Україну.
  8. Забираєте свою посилку через деякий час (найчастіше близько 2-х тижнів).

Таким чином, ви буквально отримуєте власну закордонну адресу, куди будуть відправлятися всі покупки. А компанія, у свою чергу, доставить їх до України. При цьому, можливо отримати реквізити складів в цілій низці країн: США, Німеччина, Польща, Великобританія, Іспанія, Італія, Франція, та інших.

Який грошовий ліміт діє на закордонні покупки?

Митний ліміт на посилки Україна

Перед здійсненням покупки варто дізнатися про деякі нюанси. Найголовніший з них — це розмір безмитного ліміту на ввезення посилок до Україні. Запам’ятайте, що з 2019 року вступили у силу нові зміни до Податкового кодексу, згідно яким — без сплати мита та ПДВ можливо ввезти посилку вартістю до 100 евро. Все що вище даної суми обкладається податком (20% ПДВ та 10% мита). Тобто, якщо, наприклад, взуття коштувало 120 євро, то доведеться сплатити мито та податок за 20 євро, які перевищили ліміт.

Загалом, чимало людей порушують ці правила, декларуючи нижчу вартість товару ніж фактична, наприклад, якщо покупка відбулася на eBay, Amazon та інших маркетплейсах. Проте, зловживати цим не варто, адже митниця може перевірити вказані дані та здійснити переоцінку. Особливо, якщо закордонний магазин вклав у посилку рахунок, у якому вказана реальна вартість товару. Тому ми рекомендуємо робити покупки вартістю до €100, або бути готовими оплатити податки за перевищення ліміту.

Як оплачувати покупки з-за кордону?

Оплата покупки за кордоном

Обравши бажаний товар та додавши його у кошик, наступним кроком буде його оплата. Найчастіше, магазини пропонують декілька варіантів: оплата банківською картою (Visa, MasterCard), або через PayPal. Ми радимо користуватися саме грошима з ПейПал, адже це один з найрозповсюдженіших способів розрахунків. Для цього достатньо перейти на сайт PayPal.Com, зареєструватися там та прив’язати до нього вашу українську картку в будь-якій валюті (гривня, долар, євро). Сервіс автоматично буде конвертувати валюту в необхідну, щоправда згідно власного курсу, який втім досить демократичний.

Найкращі закордонні онлайн-магазини для покупок з України

Де купувати одяг в інших країнах

Як ми вже пояснили — замовляти товари можливо практично з будь-якого магазину, вказавши адресу складу відповідної країни для доставки. По суті, продавцю немає ніякої різниці куди відправити покупку, головне, щоб контакти відповідали зоні доставки (як правило, у межах кордону держави). Ось лише декілька популярних магазинів.

eBay.Com

Величезний маркетплейс, який пропонує безліч різноманітних товарів від одягу до автозапчастин (як нових, так і Б/В). У налаштуваннях сайту можливо обрати необхідну країну, а також вказати адресу доставки та зручний формат оплати.

Amazon.Com

Міжнародний торгівельний майданчик, на якому можливо купити майже все. Окрім товарів від приватних продавців та компаній, пропонуються й фірмові речі Amazon, наприклад, технічні гаджети.

Zappos.Com

Популярний онлайн-шоп з величезним асортиментом одягу, взуття, сумок та аксесуарів від різних виробників. Пропонуються чоловічі, дитячі, жіночі речі за низькими цінами.

511tactical.Com

Фірмовий магазин військового та тактичного спорядження №1 у світі (США). Можливо купити мілітарі одяг, взуття, рюкзак, збройові аксесуари, та ін. Існує як європейський підрозділ компанії, так і американський офіційний сайт.

Theoutnet.Com

Оригінальний одяг відомих світових марок та дизайнерів. Пропонує великий асортимент люксових речей з постійними знижками.

Ми навели приклади лише кількох торгівельних майданчиків, але можливо купувати будь-де, наприклад, обравши улюблений офіційний магазин бренду (Zara, Adidas, Puma, GAP, Victoria's Secret, GEOX , Agent Provocateur, тощо. Сподіваємося інформація була корисною, чекаємо вас знову на сторінках нашого жіночого сайту!

Сейчас на сайте 70 гостей и нет пользователей