Військові, мілітарі кольори

Більшість з нас звикли вважати традиційним військовим кольором: «хакі», «темно-зелений», або «оливковий». Проте, у світі налічуються десятки різновидів мілітарі-забарвлень, які кардинально відрізняються за відтінками. Загалом, використання певного кольору залежить від країни та роду військ, але існує список найбільш розповсюджених, про які ми розповімо. Це допоможе обрати аксесуари та одяг у тактичному вигляді, якщо ви надаєте перевагу саме такому стилю.

Популярні мілітарі кольори одягу та взуття

Ми вже згадували, що військова форма різних армій світу значно відрізняється за відтінком. Наприклад, у південних країнах розповсюджені світлі, «пісочні» кольори, у північних частіше використовуються темні, «лісові». Що ж стосується military-стилю загалом, то виробники віддають перевагу універсальним забарвленням, які знайомі широкому загалу. Отже, найчастіше тактичний одяг виготовляється у таких кольорах.

Хакі (Khaki)

tactical colors khaki

Основою кольору є зелений та жовтий, проте існує безліч відтінків, наприклад, сіро-жовтий, зелено-коричневий, жовто-коричневий. Це варто враховувати, якщо ви бажаєте, щоб речі поєднувалися між собою.

Олива (Olive)

tactical colors olive

Назва даного кольору пішла від плодів оливкового дерева, це темно-зелений колір з різними відтінками. Зустрічається як світло-оливкове забарвлення (зелено-жовтувате), так і Olive Drab з більш насиченим зеленим.

Темно-синій (Dark Navy)

tactical colors dark navy

Офіційна назва цього кольору звучить як «дарк неві». Це насичений темно-синій колір, який найчастіше застосовується воєнно-морськими силами. Наразі, таке забарвлення стає все популярнішим й у повсякденному одязі.

Чорний (Black)

tactical colors black

Незважаючи на простоту даного забарвлення, воно часто використовується у виробництві тактичного одягу. Існують варіанти як насиченого чорного, так і більш світлого, ближче до темно-сірого.

Койот (Coyote Brown)

tactical colors coyote

Донедавна цей колір не був надто відомим у нашій країні, проте він давно став традиційним мілітарі-забарвленням у інших країнах. Характеризується насиченим коричневим кольором з відтінком жовтого або рудого.

Вугільно-сірий (Charcoal Grey)

tactical colors charcoal grey

Досить унікальний та незвичний сірий колір з вугільним відтінком. Його можна порівняти з чорним, який посипали зверху попелом, що створює цікавий ефект.

Пісочний (Desert Sand)

tactical colors desert sand

Як слідує з назви — це колір пустельного піску, який також має різноманітні варіації. Деякі забарвлення ближчі за відтінком до червонувато-жовтого, інші жовто-сіро-зелені. Існують різновиди з більш вираженим кремовим або бежевим відтінком.

Бордовий (Maroon)

tactical colors maroon

Можливо на перший погляд це виглядає дивним, проте темно-бордовий колір часто використовується у тактичному одязі. Особливо для футболок, білизни, головних уборів, тощо.

Камуфляжний колір (Camouflage)

Назва «камуфляж» досить загальна, адже до такого забарвлення відносять маскувальний одяг, у якому комбінуються різноманітні захисні кольори. У західному світі більш відомий термін «мультикам» (Multicam), або конкретні різновиди патернів, наприклад, Marpat, ACU, ABU, ATACS, Tundra, CADPAT, Woodland, DDPM, Kryptek, та інші. Нагадаємо, що Збройні Сили України використовують форму у кольорі «Український піксель» (ММ-14). Нижче ми наводимо приклади камуфляжних забарвлень.

tactical colors camo

Ми перерахували найбільш актуальні мілітарі-кольори, які використовуються у всьому світі. Зауважимо, що у подібних забарвленнях створюється і звичайний одяг, що надає йому тактичного стилю.

Це дозволяє обрати casual-речі для повсякденного носіння у місті або активного відпочинку, як чоловіку, так і жінці.

Сейчас на сайте 57 гостей и нет пользователей