Джозефін Джексон біографія

Загальновідомо, що українці талановита нація, навіть у найнесподіваніших сферах діяльності. Саме до таких людей відноситься українська зірка відео для дорослих — Джозефін Джексон. Наразі це імʼя відоме не тільки поціновувачам еротичного жанру, але й широкому загалу, через активну залученість акторки у соціальні проекти. Наш портал 90-60-90.IN.UA зібрав найцікавіші факти з біографії дівчини.

Справжнє імʼя Джозефіни Джексон, де народилася?

Юлія Сенюк де народилася

Хоча всьому світу наша героїня відома за псевдонімом Джозефіна Джексон (Josephine Jackson), але її справжнє імʼя — Юлія Сенюк. Народилася дівчина 1 лютого 1995 року (Водолій за Зодіаком) в українському місті Золочів, Львівської області. Відомо, що до старших класів школи, вона проживала за місцем народження, а потім переїхала до Львова, де вступила на факультет Міжнародних відносин. Ще зі студентського віку Юлія почала працювати у модельному бізнесі, як фотомодель.

Джозефін Джексон як почала зніматися

Завдяки привабливій зовнішності та спокусливій фігурі, дівчина успішно будувала карʼєру моделі, особливо у сфері еротичної фотографії. Саме після чергової фотосесії у стилі «ню», її запросили взяти участь у зйомках фільму для дорослих. Таким чином, у віці 23 років Юлія Сенюк вперше знялася в знаменитій портностудії «Вудман Кастінг». З цього моменту її відомість почала швидко зростати, вже у 2019 році вона стала номінаткою ресурсу XBIZ Europa Awards, потім у 2021 році отримала нагороду від AVN Awards (Нагорода шанувальників: найгарячіший новачок). Наразі, Джозефін Джексон входить до списку 100 найвідоміших порнозірок світу.

Участь у соціальних проектах

Джозефін Джексон ЗСУ

Окрім професійної діяльності, Юлія Сенюк отримала визнання за допомогу пораненим бійцям ЗСУ. Так, у 2024 році вона прийняла участь у проекті з реабілітації воїнів на воді, а потім у спільній фотосесії з постраждалими ветеранами, метою якої став збір коштів для реабілітації військових з ампутаціями.

Особисте життя, відносини

чоловік Джозефін Джексон

Згідно відкритим джерелам, відомо, що акторка має гетеро орієнтацію, а також вже декілька років зустрічається з хлопцем на імʼя Руслан. В одному з інтервʼю вона розповіла, що вони познайомилися в Instagram, після чого зустрілися в Києві. Дівчина каже, що партнер спокійно ставиться до її професії, адже «Він же не заробляє такі гроші як я», тому не може сказати «ні». У тій же розмові, Юлія зізналася, що наразі не планує народження дітей.

Фігура та зріст Джозефін Джексон

вага, зріст Джозефін Джексон

Дівчина має середній зріст у 160 см, вагу 45 кг, каштанове волосся та світлі очі. Відрізняється красивою, пропорційною фігурою з обʼємними грудями, тонкою талією та стрункими ногами.

Фото Юлії Сенюк (Джозефіна Джексон)

josephine jackson

josephine jackson

josephine jackson

josephine jackson 10

Сейчас на сайте 88 гостей и нет пользователей