Лучшие мужчины иностранцы для брака

Розвиток сучасних онлайн-технологій та загальна доступність світу стирає кордони між людьми. Це нерідко призводить до знайомств українських жінок з іноземцями, кохання та заміжжя. Проте, мабуть кожній українці цікаво чим відрізняються представники сильної статі різних країн. Які риси характеру та зовнішності домінують, як вони відносяться до жінки, способу життя, сім’ї. У цій статті на корисному сайті 90-60-90 ми розповімо про деякі цікаві особливості громадян закордонних країн.

Американські чоловіки

Мужчина американец

Більшість дослідників виокремлюють високий рівень рівноправності між жінками та чоловіками у США. Представники чоловічої статі звикли прислухатися до дівчини, поважати її думку, вподобання. Вони досить відкриті, товариські, легко йдуть на контакт, знаються на цікавих варіантах проведення дозвілля. Як правило, у цій країні засуджується сексизм та гендерна нерівність. Щодо зовнішніх рис — вони різноманітні, адже Північну Америку населяють представники різних етносів та народів, тож все залежить від вашого смаку.

Німецькі чоловіки

Мужчина немец

Загалом суспільство Німеччини відрізняється великим консерватизмом, працьовитістю та педантичністю. У більшості випадків чоловіки цінують відвертість та прямоту, не полюбляють лицемірство, нещирість. Вони можуть стати надійними супутниками та опорою для жінки, проте іноді занадто прагматичні, що межує зі скупістю. Відрізняються досить високим зростом, стрункістю, світлими відтінками волосся та очей.

Канадські чоловіки

Мужчина канадец

Іноді шуткують, що чоловіки з Канади — найкращі сім’янини. У цій країні популярні сімейні цінності, стабільність та благополуччя. Загалом, не зважаючи на місце проживання, чоловіки прагнуть забезпечувати жінку, будувати міцну родину. Проте слід пам’ятати, що Канада не надто технологічна країна, життя її громадян здебільше побудоване навколо роботи, дому, подорожей на природу. Якщо ви звикли до життя у вирі подій, варто придивитися до жителів великих міст. А ще, це багатонаціональна держава, тому у різних регіонах переважають представники певних етносів — від європейського типажу, до азіатів та темношкірих.

Італійські чоловіки

Итальянский мужчина

Прийнято вважати, що італійці найпристрасніша нація. І це дійсно так, адже здебільше темперамент італійських чоловіків досить гарячий, а характер рішучий. Незважаючи на це, у країні традиційно цінується сім’я та міцні родинні зв’язки. Хоча, деякі жінки відзначають прагнення чоловіків керувати та домінувати. Зовнішність італійців досить колоритна та цікава, вони відрізняються стрункістю, смуглою шкірою, темними очима та волоссям.

Французькі чоловіки

Французский мужчина

Елегантні та галантні французи можуть справити враження на будь-яку жінку, вони вміють красиво доглядати, радувати свою обраницю. Як правило, вони сучасні, знаються на стилі, модних трендах, їжі та машинах. Разом з тим, можливо зустріти типового «казанову», який намагається звабити красиву дівчину без серйозних намірів. Слід також пам’ятати, що Франція населена великою кількістю вихідців з інших регіонів, корінні ж французи найчастіше худорляві, мають красиві риси обличчя, темне волосся.

Британські чоловіки

Мужчина англичанин

Як відомо, Велика Британія — це досить консервативна та самобутня країна. Її представники цінують стабільність, точність, лібералізм у всьому. Англійці гостинна та люб’язна нація, але разом з тим віддають перевагу «стояти осторонь» від інших, зосередившись на власній країні. Проте, це дуже «легкі на підйом» люди, вони часто подорожують, можуть подовгу жити в інших куточках світу. Шлюб з високим, блакитнооким чоловіком може стати дійсно вдалим, хоча доведеться миритися із своєрідним британським гумором та традиціями.

Вам буде цікаво дізнатися яких жінок чоловіки вважають найбільш звабливими

Сейчас на сайте 81 гость и нет пользователей