Добрива для троянд Екоте

Корисні поради від добрих садівників. Троянди називають королевами квітів, і це не дарма! При належному догляді вони справді можуть порадувати своїми барвистими головками та пишним листям. Але що робити, щоб трояндовий кущ став гарною прикрасою в саду?

Добра земля – запорука успіху

Земля для троянд

Перед посадкою ґрунт необхідно правильно підготувати тобто очистити від сміття, каменів, гілок і бур'янів. Троянди не люблять ущільненого і твердого ґрунту, тому її необхідно перекопати та розпушити. На початку в підготовлену для посадки ямку добре всипати трохи коров’ячого або кінського гною (не обов’язково вологого, його можна висушити). Ця процедура дозволить отримати рясно квітучі кущі з висотою, що відповідає даному виду.

Щоб чагарники добре розвивалися, їм потрібна хороша компанія в оточенні. Їх можна забезпечити, наприклад, посадивши поруч лаванду або будь-який вид часнику. Завдяки своєму сильному аромату вони захистять троянди від шкідників і хвороб. Також поруч з ними варто розмістити чорнобривці, які запобіжать рослини від нападу ґрунтових нематод (будь-яких видів черв’яків).

Не забувайте про добрива!

Підживлення троянд

Дуже важливу роль відіграють всілякі добрива, які заповнять недолік мінеральних речовин і змусять троянди красиво рости. З ранньої весни і до середини липня можна використовувати універсальні підживлення з великою кількістю азоту. Пізніше рекомендуються ті, що мають у своєму складі калій і фосфор. Однак найкраще використовувати спеціальні добрива для троянд, підібрані під конкретний вид. Одним з найкращий добрив для троянд вважається добриво Ekote, яке вирізняється з-поміж інших своєю високою якістю. Таке добриво ви можете знайти на сайті компанії Клуб Рослин та великий вибір інших удобрень для троянд та інших рослин.

Добрива для троянд Екоте

У свою чергу мінеральні застосовують тричі на рік: 1 – у проміжку березня і квітня, 2 - після червневого цвітіння і 3 в середині липня. Безумовно добре підійдуть натуральні добрива , такі як вищезгаданий гній, компост або біогумус. Важливе значення має і обприскування, який захищає кущі від таких шкідників, як попелиця. Робити це потрібно рано вранці або пізно ввечері - щоб не нашкодити бджолам. Варто дотримуватися рекомендацій на упаковці препарату. До речі, у Клуб Рослин ви також можете придбати препарати для обприскування за помірними цінами.

Добрива для троянд Екоте

Троянди, як і личить королевам квітів, мають свої вимоги. Безумовно, доглянуті кущі відплатять своєму господареві красивим зовнішнім виглядом і будуть радувати кожного, хто на них погляне. А у цьому вам допоможе добриво для трояд Екоте, яке виробляється у Нідерландах та містить високоякісні мінерали.

Сейчас на сайте 71 гость и нет пользователей