Різноманітними парфумами користуються майже всі сучасні жінки і чоловіки, в залежності від власних вподобань та смаків. Існує безліч відомих брендів ароматів, які зазвичай, мають вигляд рідини у флаконі. Проте, на ринку поступово зʼявляється інноваційний продукт — сухі парфуми у компактних упаковках, які не тільки зручні у використанні, але й відрізняються високою стійкістю запаху. Докладно розповідаємо про новий формат косметики на сторінках нашого сайту про моду та красу.
Що таке твердий (сухий) парфум?
Головна відмінність твердих парфумів (Solid Perfume) від класичних рідинних варіантів — це густа консистенція, яка за тактильними відчуттями нагадує віск або бальзам. Якщо звичайні парфуми продаються у флаконах різної форми, то сухі у невеликих скляних або металевих баночках.
Таким чином вони найбільш зручні для використання у дорозі, подорожах, або робочих відрядженнях. Але це не всі переваги продукту, ось ще декілька:
- Тривалість аромату. Тверді парфуми розкриваються поступово, тому запах зберігається довгий час.
- Точне нанесення. Сухий парфум наноситься точково на необхідні ділянки тіла.
- Практичність використання. Завдяки компактному формату та густій основі, їх легко переносити, брати з собою у дорогу.
- Можливість тривалого зберігання. У закритому вигляді сухі парфуми можливо зберігати протягом декількох років.
- Економічність. Витрачається субстанція невеликими порціями, а вартість продукту нижча за традиційні аналоги.
- Натуральні компоненти. В якісних густих парфумах використовуються натуральні інгредієнти, відсутня спиртова складова.
Вибір аромату та інгредієнтів
У порівнянні зі звичайними парфумами, вибір ароматів у сухих значно менший. Проте, якщо ви віддаєте перевагу природним запахам, то можете обрати квітковий, дерев'яний, фруктовий, мускусний, пряний, або інший натуральний аромат.
Більшість твердих парфумів мають вигляд сухих брусків, або густого бальзаму. Зазвичай, у їх виробництві використовуються лише натуральні компоненти, що зменшує ризик алергічної реакції:
- Віск або очищений парафін як основа.
- Гліцерин для високої стійкості аромату.
- Аскорбінова кислота для довговічності.
- Різноманітні запашні ефірні масла.
- Інші масла для живлення шкіри.
- Іноді додається шиммер для сяючого ефекту.
Як користуватися твердими парфумами, нанесення
Процедура використання сухих ароматів дуже проста, варто лише дотримуватися таких рекомендацій.
Нанесіть невелику кількість парфумів на зап'ястя, шию, за вухами, або інші ділянки тіла, де відчувається пульс. Тепло вашого тіла дозволить аромату поступово розкриватися протягом дня, зберігаючи свіжий запах на тривалий час.
Наразі в Україні представлено не так багато виробників сухих парфумів, але деякі бренди присутні у асортименті косметичних магазинів. Наприклад, LCF, Cartier, Thierry Mugler, Rebellion, Dr. Nona, Giffarine, Reuzel, EDP, Tamburins, Paulines, та інші. Доступні як жіночі, так і чоловічі аромати, а також унісекс. Деякі варіанти продаються набором з дезодорантом, милом, або іншою косметикою.