Якісні марки сонце захисних окулярів

Темні окуляри — це зручний та стильний аксесуар, який не тільки захищає очі у сонячний день, але й може стати доповненням вашого модного образу. Наразі у світі налічується безліч брендів, які пропонують сонцезахисні окуляри, але які з них вважаються дійсно якісними та преміальними? Докладно розповідаємо про відомих виробників чоловічих та жіночих окулярів, з якими ви будете почуватися не тільки безпечно, але й гарно виглядати.

Як обрати сонцезахисні окуляри?

Типи сонцезахисних окулярів

Спочатку декілька слів про критерії вибору даного типу аксесуарів. Отже, головне призначення темних окулярів — це захист очей від яскравого світла та ультрафіолету. Проте, це не їх єдина функція. Адже існують варіанти з поляризацією, захистом від вітру та пилу, навіть варіанти у вигляді смарт-гаджетів з різноманітними налаштуваннями. Загалом, всі сонцезахисні окуляри можливо умовно поділити на такі категорії:

  • Класичні.
  • Спортивні.
  • Тактичні.
  • Дизайнерські.
  • Водійські.

Тому у першу чергу варто визначитися для якої цілі купуються окуляри. Якщо це повсякденне носіння у місті — підійдуть практичні, максимально зручні варіанти. Для спортсменів існують спеціальні версії обтічної форми, для водіїв — з поляризацією, а військові та мандрівники обирають тактичні. У окрему категорію віднесемо різноманітні ексклюзивні вироби, які використовуються для створення персонального стилю, модного луку. Але незалежно від завдання, такий аксесуар повинен бути якісним та безпечним, а для цього варто обирати товари відомих марок.

Окуляри Ray-Ban

sunglasses Ray Ban

Мабуть найвідоміший бренд сонцезахисних аксесуарів, який був створений у США, а потім викуплений італійською компанією Luxottica Group S.p.A. Прийнято вважати справжньою класикою, особливо модель «авіатор».

Окуляри Oakley

sunglasses Oakley

Знаменита марка спортивних та військових товарів, яка пропонує дійсно преміальні варіанти. Найбільшу відомість бренду принесли тактичні окуляри для військових та туристів.

Окуляри Hugo Boss

sunglasses Hugo Boss

Марка відома виробництвом елітного одягу та аксесуарів для чоловіків, а також лінійкою якісних сонцезахисних окулярів.

Окуляри DKNY

sunglasses DKNY

Лінійка молодіжних сонцезахисних окулярів від американського модного дому. Відрізняються великою різноманітністю дизайну та сучасним стилем.

Окуляри Adidas

sunglasses Adidas

По праву вважаються одними з кращих у спортивному класі, пропонують ергономічну форму, зручну посадку та максимальний захист.

Окуряри Prada

sunglasses Prada

Відомий бренд, який виробляє не тільки модний одяг, але й елітні варіанти окулярів и стильному дизайні.

Окуляри Fendi

sunglasses Fendi

Ще один знаменитий представник зі світу модних речей — італійський бренд, який пропонує нестандартні, авангардні моделі.

Окуляри Cartier

sunglasses Cartier

Люксові варіації французьких сонцезахисних окулярів з цікавим дизайном та досить високою ціною. Відомо, що існують моделі, які створюються вручну.

Окуляри Xiaomi

sunglasses Xiaomi

Наостанок про досить несподіваний товар бренду електроніки. Так, марка Xiaomi виробляє креативні сонцезахисні окуляри за власною технологією, що робить їх зручними та ергономічними.

Сейчас на сайте 241 гость и нет пользователей