Шейніс Паласіос біографія

Конкурс краси «Міс Всесвіт» 2023 року відбувся у місті Сан-Сальвадор, столиці держави Сальвадор. Всього у ньому прийняли учасниці з 86 країн світу, а Україну представляла модель Ангеліна Усанова.

Міс Всесвіт 2023 всі переможниці

Перше місце виборола представниця Нікарагуа — Шейніс Паласіос, друге місце посіла Антонія Порсилд (Таїланд), третє — Морайя Вілсон (Австралія). Розповідаємо все, що відомо про найкрасивішу дівчину світу.

Шейніс Паласіос (Sheynnis Alondra Palacios) коротке досьє

Шейніс Паласіос

Повне ім’я дівчини звучить як Шейніс Алондра Паласіос Корнехо, вона народилася 30 травня 2000 року в місті Манагуа, Нікарагуа. Жінка стала першою представницею цієї країни, яка виборола звання «Міс Всесвіт», проте у послужному списку красуні перемоги у цілій низці інших конкурсів краси. Вперше звання найкрасивішої вона посіла у 2016 році (Міс Підліток Нікарагуа 2016), потім виграла корону на національному «Міс Світу Нікарагуа 2020», увійшла у топ-40 на «Міс світу 2021», а згором стала «Міс Нікарагуа 2023». Відомо, що вона навчалася у Центральноамериканському університеті (масові комунікації), а також захоплювалася волейболом, працювала телеведучою.

Фото переможниці Шейніс Паласіос

miss universe sheynnis palacios

miss universe sheynnis palacios

miss universe sheynnis palacios

Фото 1-ї Віце-міс Антонія Порсилд

miss universe Anntonia Porsild

Фото 2-ї Віце-міс Морайя Вілсон

miss universe Moraya Wilson

Фото Ангеліни Усанової на Міс Всесвіт 2023

miss universe Ангеліна Усанова

Angelina Usanova

Сейчас на сайте 73 гостя и нет пользователей