Медичний Центр SENSAVI

Медичний Центр SENSAVI у Києві – це сучасна мережа багатопрофільних клінік, яка стрімко розвивається в багатьох напрямках та надає широкий спектр медичних послуг киянам та пацієнтам, які приїжджають з інших міст України. SENSAVI – це три медичні центри, на правому та лівому березі столиці, де пропонується високоякісна медична допомога по таким напрямкам:

  • Пластична хірургія
  • Амбулаторна хірургія
  • Дерматологія, у тому числі лазерна та радіохвильова
  • Дерматовенерологія
  • Дерматоонкологія
  • Трихологія, лікування випадіння волосся
  • Косметологія, лазерна та ін’єкційна
  • Гінекологія, у тому числі лазерна, хірургічна, ін’єкційна
  • Урологія, у тому числі лазерна, хірургічна, ін’єкційна
  • Подологія

Дерматологія та дерматоонкологія, урологія та гінекологія, косметологія, трихологія та хірургія – це ті напрямки, у яких SENSAVI дійсно займає лідерські позиції. Широкий спектр новітнього лазерного та радіохвильового обладнання, широкопрофільні спеціалісти – лікарі дерматологи- онкологи, дерматологи-косметологи, пластичні та амбулаторні хірурги – здатні вирішити  будь-які питання стосовно захворювань шкіри, шкірних та підшкірних новоутворень, стану волосся. У SENSAVI видалення родимок, папілом, бородавок, ліпом, атером та інших утворень проходить швидко та безболісно – це естетично виважені рішення з максимально задовільним для пацієнта результатом. Дотримання міжнародних медичних протоколів, поєднання перевірених часом методів із сучасними тенденціями у естетичній хірургії, гінекології та урології, дозволяють нам рухатися вперед у ногу із часом, опираючись на багаторічний досвід провідних спеціалістів і впроваджуючи нові методики.

sensavi 2

Медичні Центри SENSAVI оснащені технічним обладнанням лідерів світового медичного ринку, що й дозволяє нам виконувати діагностику, процедури та хірургічні втручання навіть гінекологічного та урологічного профілю, за новими стандартами, з мінімальною інвазивністю та максимально привабливим естетичним результатом. Це обладнання італійської компанії DEKA – фракційний СО2 лазер, який застосовується у дерматології, косметології, хірургії, гінекології та урології. Також  електроскальпель коагулятор Medtronic Covidien ValleyLab Force FX-C, радіохірургічний апарат Dr.Oppel, гістероскоп Karl Storz, цифрове діагностичне обладнання GE Healthcare LOGIQ P6 та Medison SonoAce R7 та ін.

sensavi 3

Спектр послуг в SENSAVI постійно розширюється і вже зараз ми можемо запропонувати пацієнтам не тільки стандартні хірургічні втручання, необхідні по медичним показам для лікування певних патологій, а й естетичну гінекологію та урологію, пластичну хірургію. Це новий етап розвитку, який дав змогу робити наших пацієнтів не тільки здоровішими, а й турбуватися про їх красу, втілюючи мрії про вдосконалення зовнішності. Зі всіма послугами МЦ SENSAVI Ви можете ознайомитись на сайті https://sensavi.ua/uk

sensavi 4

Окремо хочеться зазначити ще один напрямок діяльності Мережі Медичних Центрів SENSAVI. Це подологія. З моменту відкриття першої клініки, ми помітили, наскільки затребуваними є послуги подолога. І набувши певного досвіду, стали ділитися ним з охочими опанувати цю професію. Отже регулярно, на протязі вже 12 років, ми проводимо курси для початківців-подологів та для професіоналів, які хочуть вдосконалити свої навички у подології. Ми розробили власну авторську методику, яка заснована на великий практичній частині підготовки майбутніх спеціалістів, з готовими рішеннями навіть у складних випадках. На даний час, багато наших студентів вже успішно працюють спеціалістами-подологами не тільки в Україні, а й за її межами.

Ми чекаємо Вас у МЦ SENSAVI і зробимо все можливе, щоб Ви були задоволені результатом візиту до нас.

Сейчас на сайте 211 гостей и нет пользователей