Бренд byme

Створювати одяг, що закохує, — така місія ™ byMe. Закохує в якість, у комфорт, в орнаменти — в українські сенси й український бізнес. Якісна й змістовна річ — те поєднання, що здатне припасти до душі з першої секунди. Спираючись на нього втілює одяг і аксесуари український бренд byMe — бізнес, виплеканий з любові.

Український бренд жіночого одягу byMe: історія й цінності

odiag sho zakohue 4

Український бренд жіночого одягу byMe побачив світ у 2016 році. Тоді молоде подружжя, Діма й Аліна, вирішили створити бізнес, який буде про щирість. Згодом вони вирішили розділити зі світом іще дещо — їхнє захоплення українським. Відтоді й донині byMe — це місце, де щиро закохують в українське. Пропагуючи щирість й свідоме ставлення до розвитку українського бізнесу й надалі, byMe планує стати першим у сегменті брендів із сенсами.

Одяг українського виробника byMe: змістовні колекції

odiag sho zakohue 2

Одяг українського виробника byMe щораз ділиться цінним. Усі капсульні колекції одягу — це глибоке дослідження сенсів: їх історії, значення й поширення. Бренд жіночого одягу byMe прагнемо розповідати про українське світове не тому, що це в тренді, а для того, аби робити це трендом. Для byMe створювати стильний жіночий одяг, що має значення, — це свідомий вибір. І розкриваючи кожну нову колекцію, вони це доводять.

odiag sho zakohue 1

  • Колекція «з а к о х у в а т и» — про основний меседж бренду. У ній знайдеш базові речі, які здатні наповнити гардероб значенням. Український бренд одягу byMe закохує тебе в якість, комфорт і українські сенси. Прагне, аби ти закохувала в близьке тобі.
  • Колекція «Хто ми є» розповість про історію крізь творчість Тараса Шевченка. У byMe вірять, що часом, аби усвідомити, хто ми є, потрібно згадати минуле. А, хто, як не людина, щиро закохана в українське, зробить це найкраще.
  • Колекція «Моя мова — моя броня» — одна з перших лінійок чоловічого одягу в byMe. Купити брендовий одяг із неї — це сказати світові, що ти обираєш говорити, ділитися, кохати й боротися українською.
  • Колекція «Сталеві крила» — створена у співробітництві з Steel Wings Foundation. Український жіночий одяг і чоловічий одяг, а також прикраси з неї натхнення крилами. Крізь цей символ бренд каже про невпинну боротьбу й вічно живу надію. На 100% коштів із продажу колекції український бренд одягу byMe закуповує FPV-дрони для 110 ОМБр імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
  • Колекції «Закохувати в косівську кераміку» і «Глек» розкажуть про історію в малюнках на косівській кераміці. Купити жіночий одяг із неї — познайомити українців і українок з українськими сенсами, цінність яких визнана у світі. Косівська мальована кераміка є частиною нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Бренд одягу з сенсами byMe с творив колекцію, у якій знайомить з традиційними формами, барвами й орнаментами косівського розпису, а також творчістю косівських майстрів і майстринь.

Закохують в українське щораз.

Як купити жіночий одяг від byMe?

odiag sho zakohue 5

Жіночий одяг від byMe — речі, створені стати невіддільною складовою твого гардероба. У них поєднали якість і сенси, аби ти закохувала й закохувалась сама. Купити одяг жіночий від byMe зможеш онлайн — на byme.ua чи в соціальних мережах бренду. Під час оформлення замовлення відповіді на всі питань дадуть онлайн-менеджерки. Купити одяг українського виробника byMe зможеш й особисто — у Києві. Завітай у шоурум за адресою Хрещатик 46 на примірку. Він працює щодня з 11:00 до 20:00.

Сейчас на сайте 73 гостя и нет пользователей