У яких країнах найкрасивіші люди

Поняття людської краси досить суперечливе, адже оцінка залежить від власних вподобань та менталітету. Але у світі постійно проводяться дослідження та опитування, які мають на меті визначити представників яких націй вважають найгарнішими. Цього разу ми розповімо про один цікавий експеримент видання Pourmoi (Великобританія), які взяли за основу опитування з популярного порталу Reddit, та створили список найпривабливіших народностей світу. А разом з тим попрохали штучний інтелект намалювати представників різних країн. Отже, що з цього вийшли — дивіться у матеріалі нашого жіночого сайту 90-60-90.IN.UA. Також вам може бути цікаво дізнатися імена найгарніших жінок та відомих чоловіків.

Топ 10 красивих національностей світу

Даний рейтинг найпривабливішої зовнішності заснований на інтернет-голосуванні користувачів сайту Reddit. Всього до списку ввійшли 50 різноманітних країн, побачити які можливо у таблиці нижче. Ми ж виділили першу десятку народів, а також навели приклади їх фотографій створених за допомогою ШІ.

Красиві люди за країнами

1 місце — Індія

top beautiful india

2 місце — США

top beautiful usa

3 місце — Швеція

top beautiful sweden

4 місце — Японія

top beautiful japan

5 місце — Канада

top beautiful canada

6 місце — Бразилія

top beautiful brasil

7 місце — Франція

top beautiful france

8 місце — Італія

top beautiful italy

9 місце — Україна

top beautiful ukraine

10 місце — Данія

top beautiful denmark

Читайте про кращих чоловіків іноземців для українок

Найпривабливіші жінки та чоловіки у світі

Разом з загальним рейтингом, дослідники опублікували й результати опитувань, щодо жіночої та чоловічої краси окремо. Цікаво, що у першу 10-ку увійшли й українки (7-ме місце), яких визнали одними з найгарніших на планеті.

Найгарніші жінки та чоловіки планети

Сподіваємося вам було цікаво ознайомитися з переліком найкрасивіших людей світу. Чи погоджуєтеся ви з ним?

Сейчас на сайте 141 гость и нет пользователей