Красива засмага, як

Гарна та рівномірна засмага здатна прикрасити кожну жінку, а ще сонячні промені сприяють підвищенню рівня серотоніна в організмі, виробці вітаміну D, покращують імунітет. Проте, надлишок ультрафіолету може бути небезпечним, викликаючи подразнення, сухість, або навіть рак шкіри. Тому до прийому сонячних ван треба підходити обережно, обираючи правильний час та засоби захисту. Наш жіночий портал 90-60-90 Україна підготував низку простих рекомендацій, які допоможуть стати спекотною «шоколадкою» цілком безпечно.

Обирайте правильний час для перебування на сонці

Кращий час для пляжу

Загальновідомо, що інтенсивність сонячних променів змінюється протягом дня. Найбільш небезпечні великі порції ультрафіолету в середині світлового дня, приблизно в обід. Тому, вчені радять засмагати до 10:00 ранку, або після 16:00 вечора. Саме у ці періоди промені сонця падають під кутом, а не прямо. У народі прийнято говорити — засмагайте лише тоді, коли ваша тінь довша за ваш зріст.

Підготуйте тіло до пляжу

Очищення шкіри

Наразі мова йде не про «похудіння до літа», щоб досягти фігури 90-60-90. Все набагато простіше — перед прийомом сонячних ван рекомендується ретельно очистити шкіру. Не секрет, що з часом на її поверхні скупчується бруд та омертвілі клітини. Щоб засмага лягала рівно та красиво, краще заздалегідь підготуватися, скористатися скрабом або іншими засобами для чищення.

Не кваптеся, засмагайте поступово

Як правильно засмагати

Одна з найрозповсюдженіших помилок — отримати все й відразу. Але, варто памʼятати, що мелатонін, який дарує шкірі бронзового відтінку, виробляється поступово. Це свого роду захисний шар, що утворюється навкруги клітин. Коли його зовсім мало — шкіра залишається блідою, але й надмірна стимуляція може зашкодити організму. Найбільш правильний спосіб засмагати, це поступово підвищувати «порції» сонця. Наприклад, першого разу краще обмежитися роздяганням на 15 хвилин до 10 години ранку, та стільки ж після 16 години вечора. Наступного разу подовжіть час ще на 10-15 хвилин. Важливо також враховувати природній тип вашої шкіри, адже світлошкірі люди «згоряють» на сонці набагато швидше.

Користуйтеся сонцезахисними засобами

Крем для загару

Різноманітні креми, лосьйони та спреї допомагають захистити шкіру від найбільш небезпечних UVB-променів. Вони запобігають появі сонячних опіків, почервоніння, подразнення тіла. Хоча існує думка, що SPF засоби зменшують швидкість засмагання, це не зовсім так. Вони лише подовжують час, який ви можете безпечно провести під сонцем. Не варто нехтувати й пляжними аксесуарами: сонцезахисними окулярами, капелюшками, туніками, зонтами, тощо.

Придбайте правильний купальник

Купальник для пляжу

Звичайно, найкраще засмагати топлес, якщо це дозволяють обставини. Але, у більшості випадків вам знадобиться роздільний або закритий купальник. Окрім його модного та стильного вигляду, радимо звернути увагу й на фасон. Адже ділянки тіла під купальником залишаться білими, тому варто пересвідчитися, чи не будуть ці сліди видимі під повсякденним одягом. Наприклад, якщо ви вдягнете блузку з глибоким вирізом, або спортивний топ. Вибір пляжного костюму індивідуальний, все залежить від типу вашої фігури, уподобань в одязі, конкретної ситуації.

Сейчас на сайте 33 гостя и нет пользователей