Хто такі ікони стилю

Будь-яка дівчина, яка цікавиться світом моди, напевно, чула про людей, яких називають «іконами стилю». Нещодавно ми вже публікували цікаву статтю про те, хто такі трендсеттери та інфлюєнсери, а сьогодні розповімо про ще один цікавий термін. Давайте розберемося, хто і чому стає кумиром цілих поколінь.

Кого називають іконою стилю?

Офіційного визначення даної назви немає, тому ми пояснимо простими словами. Ікона стилю — це відома особистість, яка веде публічний спосіб життя та має власний яскраво виражений та оригінальний стиль (одяг, зовнішність, поведінка). Ключовим є той фактор, що така людина відкрито демонструє особливості свого образу, є частим гостем світських заходів, героєм для папараці та зразком для наслідування мільйонів людей у всьому світі.

Інакше можна сказати, що така особистість відрізняється настільки колоритним виглядом, що він врізається в пам'ять і стає справжнім символом. Крім того, багато ікон стилю відображають «дух часу», в якому вони живуть. Тобто є збірним образом всього трендового і актуального на даний момент. Наприклад, думаючи про якийсь історичний проміжок, ми насамперед згадуємо окремих осіб, які його символізують.

Приклади ікон стилю в історії

Для кожної епохи характерні власний колорит та символізм, це може бути стиль одягу, еталон жіночої фігури, особливості способу життя, тощо. Наш мозок влаштований таким чином, що ми запам'ятовуємо яскраві образи, які назавжди залишаються в підсвідомості. Ось лише кілька «ікон», що залишили свій слід.

Коко Шанель (Coco Chanel)

style icon coco chanel

Знаменитий французький модельєр, жінка, яка значно вплинула на розвиток моди. Крім особистого внеску в формування модної індустрії, широко відомі крилаті цитати Коко Шанель про життя, стосунки, стиль.

Принцеса Діана Уельська (princess Diana)

style icon princess diana

Член королівської родини Британії, дружина принца Чарльза, котра стала справжнім кумиром багатьох поколінь. Відома своїм індивідуальним стилем, неординарними вчинками, громадською діяльністю.

Майкл Джексон (Michael Jackson)

style icon michael jackson

Одна із найяскравіших особистостей 1990-х років, знаменитий співак, танцюрист, автор «місячної ходи». Відомий як беззмінний «король поп-музики», його сценічний образ та публічне життя стали справжнім феноменом епохи.

Мадонна Чікконе (Madonna)

style icon madonna

Співачка Мадонна не потребує презентації, адже це один із найяскравіших представників шоу-бізнесу. Її епатажний і сексуальний стиль, манери та вчинки стали предметом для наслідування багатьох жінок.

Вікторія та Девід Бекхем (Victoria and David Beckham)

style icon devid victoria beckham

Сучасна зіркова пара, яка стала іконою стилю, увійшовши в історію сьогодення. Красунчик-футболіст та його вродлива жінка, яка відома не тільки своїм чудовим смаком, але й як успішна бізнес-леді, дизайнер одягу і турботлива мати.

Джіджі та Белла Хадід (Gigi and Bella Hadid)

style icon gigi bella hadid

Загалом, історія сестер Хадід — дуже цікава та повчальна. Адже ці дівчата пройшли довгий шлях до вершин модельного бізнесу, ставши музою дизайнерів і предметом обожнювання безлічі людей. Ідеальна зовнішність та відмінний смак зробили їх одними з найвідоміших та стильних топ-моделей сучасності.

Сейчас на сайте 94 гостя и нет пользователей