Мисс Япония 2024 Каролина Шиино

Практично у кожній країні світу кожного року проводяться національні конкурси краси. Зазвичай в таких конкурсах приймають учать та перемагають етнічні представниці держави, проте існують і виключення. Так у 2024 році переможницею «Міс Японія» стала дівчина українського походження — 26-річна Кароліна Шиїно. Цікаво, що вона має класичну європейську зовнішність, а приїхала до Японії у віці 5-ти років.

Як українка перемогла у японському конкурсі краси

carolina shiino Miss Japan 2024

Відомо, що Кароліна народилася в українському місті Тернопіль, але у віці пʼяти років разом з матір’ю переїхала до Японії. Виросла дівчинка у місті Нагої, а у 2022 році отримала японське громадянство. Як вона сама зізнається, що «може і не виглядає, як японка», але її розум «став японським», оскільки вона виросла тут. Цікаво, що приймати участь у конкурсі дівчина вирішила як протест, проти расових барʼєрів, адже вона прагнула визнання.

carolina shiino ariana miyamoto

Варто зазначити, що хоча це перший випадок, коли у «Міс Японія» перемогла не етнічна японка, проте у 2015 році корону завоювала метиска Аріана Міямото, мати якої була японкою, а батько афроамериканцем. Корінні жителі країни на рішення суддів відреагували по різному, чимало з них визнали, що українка дійсно гарна, але ж її зовнішність не має ніякого відношення до Японії, тому може невірно сприйматися у світі. Як би там не було, це ще одне підтвердження тому, що українські жінки найкрасивіші.

Фотографії Кароліни Шиїно (Carolina Shiino)

carolina shiino 3

carolina shiino 4

carolina shiino 5

carolina shiino 6

carolina shiino 7

Сейчас на сайте 99 гостей и нет пользователей