Компʼютер та імпотенція у чоловіків

З моменту появи першої компʼютерної техніки, у світі не вщухають суперечки про її вплив на людський організм. Якщо відкинути убік конспірологічні теорії, залишаються факти, які визнані наукою. Наприклад, нещодавні дослідження Військово-медичного університету Шанхаю підтвердили, що тривале проведення за комп'ютером збільшує шанси виникнення проблем із потенцією у чоловіків. За інформацією вчених, приблизно кожна зайва година сидіння за ПК — збільшує ймовірність розвитку імпотенції у 3,5 рази. Цікаво, що подібне не спостерігається за переглядом телевізора, водінням авто або інших рутинних заняттях. Давайте розберемося, чи це дійсно так з точку зору психології, як уникнути негативних наслідків.

Як компʼютер повʼязаний з ерекцією?

Чому компʼютер повʼязаний з ерекцією

Це дійсно важливе питання, адже практично кожен сучасний чоловік проводить багато часу за ПК, граючи в ігри чи переглядаючи цікаві фільми у вільний час. Цікаво, що подібне проведення часу має неоднозначні наслідки. Наприклад, дослідники вважають, що відеоігри підвищують концентрацію, швидкість реакції, розвивають креативність, розумові функції. Тим не менш, позитивних моментів менше, ніж негативних. І ось чому.

Фізіологічний вплив на здоровʼя

Чоловіче здоровʼя та ПК

Перша причина, що призводить до погіршення фізичного стану — це малорухливий спосіб життя. Довге сидіння одному місці викликає передавлювання кровоносних судин, застій крові, перетискання чоловічих геніталій. А це у свою чергу може позначатися на здоров'ї та еректильних функціях. Найкраща порада у цьому випадку — чергувати користування ПК з періодичними розминками, прогулянками, заняттями спортом. Також важливо вибирати зручний і вільний одяг, нижню білизну, яка не тисне на чоловічу гідність і не викликає перегрівання в області паху.

Вплив на психологічний стан

Як ігри впливають на потенцію

Якщо з фізіологією все зрозуміло, то значення психологічних аспектів часто не береться до уваги. Насправді, це одна з основних причин зменшення сексуального бажання, зниження лібідо у чоловіків. Справа в тому, що, граючи в комп'ютерні ігри, ми відчуваємо безліч суперечливих емоцій та почуттів. Можна навіть порівняти ігрове збудження із сексуальним. Таким чином, у процесі гри чоловік отримує надлишок відчуттів, що призводить до занепаду сил, втрати сексуального потягу, потреби у статевій активності. Задовольняючись таким чином, людина втрачає цікавість до протилежної статі. Що робити у такому разі? Основна рекомендація — розділяти дозвілля за комп'ютером та особисте життя, стежити за тим, щоб залежність від роботи або ігор не замінила все інше. Приділяти час своїй дівчині, ходити на побачення, кохатися.

Як покращити потенцію?

Покращення потенції у чоловіків

Вплив багатогодинного сидіння за ПК на потенцію справді доведено. Це пояснюється малорухливим способом життя та заміною реального сексуального задоволення на віртуальне. Кожна зайва година проведення за комп'ютером підвищує ризик зниження ерекції, потреби у статевій активності. Проте, ці негативні наслідки можна нівелювати періодичними розминками, заняттями спортом, перемиканням фокусу уваги на інтимне життя. Основне правило — контролювати час, який ми проводимо за іграми та іншими розвагами онлайн, розмежувати ці та інші корисні для здоров'я заняття.

Сейчас на сайте 93 гостя и нет пользователей