Різниця між чоловіками та жінками

Всім нам відома істина, що жіноча та чоловіча натура відрізняються. Це повʼязано не тільки з умовами виховання або перебування у певному середовищі. Окрім цього, велике значення мають фізіологічні особливості, зокрема стиль мислення та сприймання навколишнього світу. У даній статті психолога ми розповімо чим же відрізняються дівчата та хлопці, дамо практичні поради як зрозуміти жінку.

Що таке «жіноча логіка»?

Жіноча логіка це

У розмові між чоловіками можна почути фразу: «я не розумію жіночої логіки». Дійсно, сильна стать часто впадає у відчай, намагаючись зрозуміти суть поведінки жінок. Це повʼязано з тим, що світ навколо ми сприймаємо по різному, реагуючи відповідним чином. Прийнято вважати, що чоловіки загалом більш логічні «істоти», їх стиль мислення відрізняється прямолінійністю, чіткою послідовністю думок (причина-наслідок). На той час, як жіноча логіка більш заплутана, вона враховує безліч, здавалося б, неістотних факторів.

Простий приклад — якщо чоловік бажає зустрітися, він просто запрошує дівчину на побачення. А жінка, навіть маючи бажання, замість відразу погодитися, починає аналізувати свій настрій, зовнішній вигляд, одяг, або навіть погоду. І в результаті може відмовитися, залишаючи хлопця у стані здивування. Часто буває й так, що дівчина не має бажання зустрічатися, але не каже про це прямо, вводячи в оману. Що ж робити, у таких випадках, яким чином вплинути на рішення жінки? Для цього необхідно враховувати деякі особливості жіночої психології.

Жіночий рівень емоційності та вразливості

Жіноча емоційність

Чоловікам варто запамʼятати, що жінки більш емоційні істоти. Багато рішень приймаються імпульсивно, відповідно до настрою та поточного стану. Тому для них дуже важливий емоційний звʼязок, почуття які вона переживає поряд з чоловіком. Йому варту виявляти емпатію, щиро перейматися радощами та печалями, демонструвати непідробний інтерес до її життя. Якщо ж дівчина відчуває, що хлопець ігнорує її внутрішній світ, застосовуючи суто раціональний підхід — це може відштовхнути. Робіть приємні компліменти, даруйте квіти без приводу, цікавтеся її настроєм та справами. Це неодмінно справить враження та додасть вам «бонусів».

Потреба бути слабкою та захищеною

Потреба у захисті

Навіть якщо жінка реалізувалася у житті та карʼєрі, вона періодично потребує «сильного чоловічого плеча». Кожній дівчині важливо почувати себе спокійно та комфортно разом з хлопцем, не відчувати страху розкритися, показати себе справжню. Загальновідомо, що жінки віддають перевагу чоловікам, які їх добиваються, штурмуючи як неприступну фортецю. Це також повʼязано з особливостями психології — зазвичай жінка чекає, що її переконають, розвіють всі сумніви. Чоловіки ж більше покладаються на власні висновки та рішення, вони просто роблять те, що вважають за потрібне. Тому варто підготуватися до того, що отримати заповітне «так» від дівчини буде непросто. Виявляйте фантазію, знаходьте потаємні «струни» душі, будьте наполегливими, але в міру.

Важливість вербальної комунікації

Як розмовляти з дівчиною

Мабуть вам відома цитата: «чоловіки люблять очами, а жінки вухами»? Дійсно, це дуже важлива особливість, на яку варто звернути увагу. Дівчатам необхідна розмова, цікава історія, емоційне залучення. Хлопці ж часто допускаються помилки, коли на побаченні переважно мовчать, обмежуючись скупими фразами. Звичайно, не всі володіють красномовством та здатністю розповідати захопливі оповідання. Але це не так важливо, головне, щоб між вами відбувалося щире, позитивне спілкування. Навіть якщо здебільше говорите ви, коли жінка відчує готовність — вона почне розкриватися.

Жінкам подобаються сильні чоловіки

Сильний чоловік для жінки

Наразі мова не йде про спортивну зовнішність та великі біцепси (хоча це також плюс). Мається на увазі здатність чоловіка справити враження людини, яка знає чого хоче, та впевнена у своїх діях. Нерідко зустрічаються випадки, коли хлопець поводиться невпевнено, здається, що він сам не визначився навіщо знайомиться чи спілкується з дівчиною. Варто знати, що незважаючи на свою «нелогічність» жінки полюбляють конкретику. Тому вже при першому контакті, необхідно продемонструвати, що ви дійсно зацікавлені у ній, не сприймаючи як «чергову жертву». Окремо зауважимо, що поняття «чоловічої сили» досить широке. Не обовʼязково поводитися як «альфа-самець», іноді у тихому та спокійному чоловіку більше мужності та впевненості, ніж у ексцентричному «мачо». Справжня розумна жінка зуміє розгледіти цю рису особистості.

Сейчас на сайте 223 гостя и нет пользователей