Як зрозуміти що людина призначена вам

Нещодавно наш жіночий сайт публікував цікаву статтю про кохання з першого погляду. Дійсно, таке явище існує, та з часом може перерости у справжню любов. Але у більшості випадків нам досить складно зрозуміти, чи підходить нам людина, або ж ні, роздивитися та оцінити її персональні якості. Сьогодні ми розповімо про декілька вірних психологічних ознак, що допоможуть вам визначитися.

Ваші почуття та емоції поряд з людиною

Незважаючи на раціоналізм, який все більше захоплює сферу людських відносин — власні відчуття залишаються найважливішим фактором. Не дарма кажуть, що ваш чоловік той, з яким ви почуваєте себе максимально комфортно та розслаблено. Те ж саме стосується дружби; часто зовсім несхожі люди, навіть протилежності — знаходять один одного та стають кращими друзями. Тому перше на що варто звернути увагу, це власні відчуття поруч з людиною. Наскільки просто та легко вам знаходитися разом, чи не викликає співрозмовник відразу, роздратування. Якщо вам подобається його компанія і ви отримуєте від неї задоволення — це вже перший та гарний знак.

Ви приймаєте ви один одного як є

Приймати один одного

Ми не дарма згадали, що протилежності досить часто притягуються. Цей феномен пояснюють по-різному. Наприклад, деякі психологи вважають, що так ми знаходимо в інших те, чого не вистачає в нас самих. Таким чином можуть поєднуватися та відчувати емпатію люди з абсолютно різними характерами і темпераментами. Спокійні та збуджені, холодні та гарячі, сумні та веселі. Головне — це приймати кожного такими як є, не пригнічуючи особистість іншого, та не вказуючи на її недоліки (з вашої точки зору). Звичайно, з часом ви зможете вплинути на людину, знайти компроміс у речах, які вам не подобаються. Але на початку достатньо того, що ви цікаві один одному без вдавання.

Відчуття безпеки поряд з чоловіком

Безпека з чоловіком

Можливо ви знайомі з «пірамідою потреб за Маслоу»? Це схематичне відображення головних потреб людини, яку розробив видатний американський психолог. Цікаво, що в ній, відразу за фізіологічними потребами йде потреба в безпеці. Це дійсно дуже важливо. Спробуйте проаналізувати власні відчуття, чи почуваєте ви себе разом з людиною безпечно та спокійно? Або ж, навпаки, чоловік складає враження ненадійного, на нього неможливо покластися, він не готовий захищати вас. Якщо відповідь позитивна, і поруч з ним ви відчуваєте себе у безпеці — це одна з ознак «вашої» людини.

Однаковий погляд на життя, принципи та цінності

Спільний погляд на життя

Хоча у людей можуть бути різні інтереси та захоплення, але бажано мати спільний світогляд. Це стосується загальних поглядів на життя, відносини, сімʼю, друзів, власний розвиток, тощо. Наприклад, буде важко спілкуватися, якщо ви націлені на серйозні стосунки, а чоловік, навпаки, воліє не брати на себе жодних зобов'язаннь. Або ви постійно займаєтеся саморозвитком, а людині це нецікаво. Проте, слід проводити чітке розмежування між загальним баченням цілей, та індивідуальними особливостями. Можливо людині подобається футбол, а вам великий теніс, вона обирає до перегляду одні фільми, а ви інші. Це цілком нормально, адже кожен має право на власну думку. У подальшому, якщо ви дійсно цього бажаєте, завжди можливо знайти компроміс.

Людина вас мотивує на нові досягнення

Мотивація

Історія знає чимало випадків, коли люди надихали один одного на нові звершення. Це можливо за тих умов, коли чоловік прагне приймати участь у вашому житті, роботі, творчості. А ви готові на те ж саме для нього. Добре, коли є людина, котра завжди вислухає, висловить свою думку, підкаже у якому напрямку рухатися. Така загальна підтримка особливо цінна, адже вдвох ви почуваєте себе сильнішими, здатними «гори звернути». Якщо ж, навпаки, хлопець перешкоджає вашим прагненням, «тягне донизу», постійно критикує — це навряд чи дозволить розкрити власний потенціал.

Ви готові присвячувати час один одному

Знаходити час один для одного

Мабуть вам знайома ситуація, коли людина, якій ви симпатизуєте, не може знайти на вас час. Дійсно, таке зустрічається досить часто. Здавалось би, ви подобаєтеся однин одному, вам приємно бути разом, але він постійно зайнятий. Дівчата, запамʼятайте одну просту річ — чоловік, якому ви небайдужі завжди знайде час на вас. Навіть, якщо для цього необхідно посунути робочий графік, відмовитися від попередніх планів, тощо. З іншого боку, не слід цим зловживати, важливо з розумінням ставитися до його зайнятості. Те ж саме стосується жіночої поведінки. Якщо ви раз за разом будете відмовляти чоловіку в зустрічах і спільному проведенні часу — це може сприйнятися як незацікавленість та неповага до нього.

Ви відчуваєте взаємний фізичний потяг

Фізична привабливість

Наостанок, про ще одну вельми важливу ознаку. А саме інтимний потяг один до одного. Мабуть не має сенсу пояснювати, що якщо його немає — навряд чи ця людина призначена вам долею. Фізична привабливість є одним з найголовніших «симптомів» кохання. Проаналізуйте, чи відчуваєте ви сексуальне збудження поряд з чоловіком, чи тягне вас до нього в інтимному плані. Та чи викликаєте ви аналогічні емоції у нього. Якщо присутнє бажання зваблювати та спокушати один одного — значить, окрім душевного потягу, є й фізичний. А як будуть розвиватися події далі — залежить тільки від вас самих.

Сейчас на сайте 205 гостей и нет пользователей